GAMBERO s.r.o.   |   Rančířov 127   |   586 01 Jihlava   |   tel: +420 728 499 077   |   tel: +420 608 626 611   |   info@gambero.cz

logo_gambero_dark

Český výrobce školního nábytku

Vytvořte si vlastní sestavu

Nově máte možnost využít 3D konfigurátor sestav včetně nových designů.
Nové

O nás

aneb kdo je Gambero

Společnost Gambero s.r.o. je český výrobce nábytku do základních a středních škol, mateřských školek, jeslí, družin, sboroven, kanceláří, ředitelen a dalších, nejen školských zařízení. Kromě školního nábytku dodáváme také lehátka do školek, matrace, molitanové sedačky (gauče), molitanové stavebnice na hraní, židličkystoly atd. Vyrábíme a dodáváme také stoly pro učitele (katedry). Dodáváme například i do škol v přírodě.

Naše nabídka obsahuje i otevřené skříně a regály, do kterých můžete umístit barevné plastové kontejnery (krabičky) značky Gratnells. Jsou ideální pro ukládání školních pomůcek, na hračky a další školní potřeby. Díky různým barevným variantám udělají z „obyčejné“ skříně hravý kus nábytku. Tyto plastové kontejnery jsou velmi odolné proti odření, poškrábání a jinému mechanickému poškození. Nevadí jim rozlitá tekutina, dobře se čistí a samozřejmě jsou zdravotně nezávadné. Plastové kontejnery můžete barevně sladit s našimi skříněmi a regály Gambero. K našemu školnímu nábytku totiž můžete vybírat barevné hrany a úchytky.

Podívejte se do naší nabídky. Naše standardní ceny se snažíme mít nižší než konkurence V AKCI.

Na vaše přání můžeme vyrobit jakoukoliv vysokou skříň, nízké skříňky a regály, poličky, knihovny. Obraťte se na nás, chcete-li nábytek na míru.

Naše produkty můžete objednat prostřednictvím e-shopu, kde najdete veškerý náš sortiment. Zboží dodáváme obvykle do 4 až 6 týdnů, záleží na tom, o jaké období se jedná. Všechny ceny v našem internetovém obchodě jsou uvedeny včetně DPH.

Roznos nábytku je potřeba domluvit individuálně.

Kontaktujte nás, rádi s vámi vše probereme a pomůžeme vám s objednávkou.

E-mail: info@gambero.cz

Mobil:   728 499 077, 608 626 611

NÁHRADNÍ PLNĚNÍ

Naše společnost zaměstnává více než 50 % osob se zdravotním postižením z celkového počtu zaměstnanců, má řádně podepsanou smlouvu s Úřadem práce a tedy jako výrobce na chráněném trhu práce může být dodavatelem náhradního plnění.

DOPRAVA ZDARMA

Při realizaci objednávky nad 10.000 Kč prostřednictvím e-shopu máte automaticky dopravu zakoupeného zboží zdarma.

individuální benefity

Kontaktujte nás pro individuální nabídku benefitů. Kumulativní slevy, doplňkové produkty, kancelářské vybavení, komunikační technika a pod. Benefitní program pro odběratele individuálně aktualizujeme.

Kontaktujte nás

logo_gambero_dark

Gambero s.r.o.

Rančířov 127

Jihlava

58601

IČ:28816439

DIČ:CZ28816439

E-mail: info@gambero.cz

mobil: 728499077

mobil: 608626611

Společnost GAMBERO s.r.o. je zapsaná v OR vedeného KS v Brně, oddíl C, vložka 88958

KOMPLETNÍ NABÍDKA na  E-SHOPU GAMBERO.CZ

realizace signall.cz © Gambero s.r.o. 2022